Az E.ON mikulása ismét nálunk járt

További fotókért kérem, kattintson a fenti képre. (Fotók: VP.)

Az E.ON Földgáz Storage Zrt. országjáró lelkes munkatársai az idén is ajándékokkal és mikuláscsomagokkal halmozták el tanulóinkat. Iskolánk pedagógusainak ötlete válhatott valóra ezzel az ajándékcsomaggal. Több mint 100 000 Ft értékben jutottunk  a gondolkodási képességeket fejlesztő szellemi játékokhoz.(sakk, dominó, dámajáték, backgammon, puzzle, konstrukciós játékok, Rubik kocka, stb). A későbbiekben szeretnénk tervezett szabadidős tevékenységek keretében ezeket az eszközöket használni. Mivel virgácsot egyáltalán nem hoztak a vendégek, tanulóink megígérték nekik, hogy még jobbak lesznek, mint amilyenek most. A diákok és kollégáim nevében köszönöm nagylelkű segítségüket.

Az E.ON az óvodát is értékes, hasznos ajándékokkal lepte meg. Belső térben használható műanyag mászóka csúszdával illetve egy szép összerakható vár is volt a sok más ajándék mellett. A gyerekek azonnal birtokba is vették az új játékokat.  Másnap az általános iskola tanulói – a régi hagyományok szerint – meglepték az ovisokat a saját kis műsorukkal, ajándékaikkal.

Megszakítás